BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Geleceğinize Yatırım Yapmak Sizden, Hediyesi BNP Paribas Cardif'ten!

 

BNP Paribas Cardif'ten Geleceğine Yatırım Yapmak İsteyenlere Müjde!

 

1 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Bireysel Emeklilik hesabınıza tek seferde yatıracağınız her 5.000 TL'lik ek katkı payına 50 TL hediye!

 

Her 10.000 TL'ye 100 TL, Her 15.000 TL'ye 150 TL, Her 20.000 TL'ye 200 TL hediye için yapmanız gerekenler çok basit!

 

Ek katkı payı ödemelerinizi Cepte Cardif  ya da internet şubesi üzerinden yapabilir veya size en yakın BNP Paribas Cardif acentesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla ya da çağrı merkezimizi arayarak da ek katkı payı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Geleceğinize yatırım yapmak sizden; hediyesi BNP Paribas Cardif'ten!

 

Kampanya Koşulları:

 

 • Kampanya 1 Kasım - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya sadece BNP Paribas Cardif Bireysel Emeklilik müşterilerine yöneliktir.
 • Bireysel emeklilik hesabına tek seferde en az 5.000 TL ek katkı payı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği her 5.000 TL ek katkı payı için 50 TL ek fayda ödülü verilecektir.
 • Kampanya katılımcıları, ek katkı paylarını BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.'ye ait https://ebranch.bnpparibascardif.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesinden veya Cepte Cardif (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından kredi kartı ile yatırabilir veya; BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş özel müşteri yöneticileri, özel müşteri hattı ya da acenteleri ile görüşerek havale veya kredi kartı ile ek katkı payı ödemesi gerçekleştirebilir.
 • Ödüllendirme, tek seferde yatırılan azami 5.000 TL'lik ek katkı payı ve/veya başlangıç kapitali ve katlarına (10.000, 15.000, 20.000 gibi) %1 oranında ek fayda ödemesi yapılacaktır. Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödüllendirmesi sözleşme bazında yapılacaktır. Her bir sözleşmenin kazanabileceği maksimum ek fayda tutarı 1.000 TL ile sınırlıdır.
 • Ek fayda ödül tutarları, 15 Mart 2021 tarihinde ilgili hesabın yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iptal edilmemiş olması koşuluyla 15 Mart 2021 tarihini takip eden 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir
 • Kampanya katılımcısının ek fayda almaya hak kazanılabilmesi için ödemenin gerçekleştirileceği gün, sözleşmenin yürürlükte olması esastır. Ek fayda tutarının ödendiği tarihte, ilgili sözleşmelerde, sistemden çıkış veya başka şirkete aktarım işlemler için fon satış emrinin verilmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme tarihinde ek faydanın tanımlı olmadığı plan üzerine hesap birleştirme işlemi yapan sözleşmeler ek faydadan yararlanamaz. Kampanya süresi içinde, emeklilik nedeni ile emeklilik gelir planına geçişi yapılan katılımcı, ek fayda ödüllendirmesini 15 Mart 2021 tarihi itibariyle alır.
 • Kampanya katılımcıları SMS ile bilgilendirilecektir. Eksik ya da hatalı telefon bilgisi nedeniyle yapılamayan bilgilendirmelerden  BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş sorumlu değildir.
 • 20 Kasım 2020 tarihinden sonra kredi kartı ile yatırılan ek katkı payları devlet katkısı maksimizasyonundan faydalanamaz. Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına ve otomatik katılım sözleşmelerine ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez. Başlangıç kapitali tutarı kampanya kapsamında değerlendirilir.
 • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
 • Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

 

Sosyal Güvenlik Sistemi'nin tamamlayıcısı özelliğindeki bu sistemde oluşan birikimler emeklilik hakkının kazanılması durumunda emeklilik maaşı ve/veya toplu para şeklinde geri ödenmektedir.

Bireysel Emeklilik Sistemi, sahip olduğu teşvikler, profesyonel fon yönetimi hizmeti, şeffaflık ve devlet güvencesi gibi önemli avantajlar ile diğer birikim araçlarından ayrılmaktadır.

Bireysel Emeklilik Sistemindeki yeni düzenlemeleri görmek için tıklayınız.
 

Güvenli ve şeffaftır...

Sisteme katılan kişilerin tasarrufları ve yatırdıkları katkı payları üzerinden hesaplanarak alınan devlet katkısı tutarları katılımcılar adına açılan bireysel emeklilik hesaplarında takip edilir ve Emeklilik Yatırım Fonları'nda değerlendirilir. Bu fonlar, yatırımcıların varlıklarını saklamakla görevlendirilmiş Takasbank'ta katılımcı adına saklanmaktadır.

 

Katılımcılar bu fonlardaki birikimlerini istedikleri an adlarına özel tanımlanmış şifreler ile takip edebilirler.

 

Emeklilik şirketlerinin bu fonları kendi adına kullanma hakkı yoktur. Sistem aynı zamanda Emeklilik Gözetim Merkezi, Hazine Müsteşarlığı ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından günlük denetim ve gözetim altında tutulmaktadır.

 

Esnektir...

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde emeklilik planları, size bütçenize uygun farklı alternatiflerde tasarruf yapma olanağı sunmaktadır. Küçük birikimler ile binlerce katılımcının bulunduğu emeklilik fonlarından pay alarak sisteme dahil olabileceğiniz gibi, daha yüksek ödeme seçenekleriyle de birikim yapabilirsiniz.

 

Sözleşmeniz süresince, katkı payı ödemelerinize ara verebilir ya da birikimlerinizi istediğiniz an Sistemden Ayrılırken başlığı altında açıklanan koşullarla geri alabilirsiniz.
 

Ülkemizdeki Bireysel Emeklilik Sistemi'nin Özellikleri

 • Sisteme katılım tamamıyla gönüllük esasına tabidir.
 • Yabancılar veya yurtdışında yaşayan Türk Vatandaşları dahil, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip, 18 yaşının üzerinde herkes katılımcı olabilir.
 • Katkı payları serbestçe belirlenebilir.
 • Bireysel Emeklilik şirketlerinin talep ettikleri hizmet bedelleri, belirlenen üst limitlerin çerçevesinde kalmak kaydıyla serbesttir.
 • Katılımcılar birden fazla fona yatırım yapabilecekleri gibi birden fazla emeklilik hesabı da açtırabilirler.
 • Yabancı menkul kıymetlere de yatırım yapılabilir.
 • Minimum getiri garantisi bulunmamaktadır.
   

İletişimBize Ulaşın