BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Kampanyalar

 • TEB Maaş Müşterileri BES’te Kazanıyor!

  Yüzde 25 Hoşgeldin Katkısı

  Yarınlarınızı bugünden destekliyoruz!

  01 Ocak – 31 Mart 2022 tarihleri arasında TEB Maaş müşterileri tarafından başlatılacak olan yeni 176 plan numaralı Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmelerine 50 TL ek fayda ödemesi BNP Paribas Cardif Emeklilik’ten!

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Hediye İstanbul Oyuncak Müzesi Giriş Bileti Kampanyası

  1. Kampanyadan 18 -29 Nisan tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik tarafından sunulan 18 yaş altı BES planlarından en az birinde aktif ve yürürlükte sözleşmesi bulunan 18 yaş altındaki mevcut ve yeni tüm katılımcılar yararlanacaktır.

  2. Kampanya kapsamında hediye olarak sunulan Oyuncak Müzesi giriş bileti 3 yaş üstü çocuklar ve öğrenciler için geçerlidir.

  3. İlgili hizmet, Smart Assist (SAG Asistans Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulmakta olup hediye hizmet sadece İstanbul’da geçerlidir ve kullanım hakkı katılımcı tarafından başka bir kişiye devredilebilir.

  4. Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların işbu Kampanya Koşulları’nın 1. Maddesinde yer alan gerekli koşulları sağlaması durumunda 7 Mayıs tarihine kadar hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0850 480 75 05 Smart Assist Müşteri Hizmetleri’nin arayarak hediye giriş kodu taleplerini iletmesi gerekmektedir.

  5. İlgili giriş kodları Smart Assist tarafından katılımcılar ile en geç 15 Mayıs tarihine kadar paylaşılacaktır.

  6. Oyuncak Müzesi giriş kodu, katılımcılara sms ile iletilecek olup, 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  7. Her sözleşme sahibi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Bu kapsamda sunulan hizmetler nakde çevrilemez.

  8. BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. dilediği zaman kampanyayı sonlandırma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

 • BES’ini Besleyen Kampanya!

  Yüzde 25 Hoşgeldin Katkısı

  Birikiminize birikim katın!

  1 Kasım – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında BES hesabınıza yapacağınız 10.000 TL ve katları tutarındaki her ek katkı payı ödemesi için tutarın %1’i oranında ek fayda BNP Paribas Cardif’ten!

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Okula Dönüşte 100 Güldüren BES Fırsatı!

  Yüzde 25 Hoşgeldin Katkısı

  Çocuğunuzun ilk BES’ine bir katkı da BNP Paribas Cardif’ten!

  20 Eylül – 31 Ekim tarihleri arasında 18 yaş altına sunulan BES planlarında, katkı payı ödemelerine ilave 100 TL ek fayda ödemesi hediye.

  Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • CEPTE Cardifliler İşini Biliyor!

   

  1 Ekim - 20 Kasım 2019 tarihleri arasında İnternet Şubemiz veya CEPTE CARDIF mobil uygulamamızdan ek katkı payı yatıran Bireysel Emeklilik müşterilerimize bir sürprizimiz var!

   

  1 Ekim - 20 Kasım 2019 tarihleri arasında bireysel emeklilik hesabına tek seferde yatırdığın her 1000 TL'lik ek katkı payına son model bir Toyota Corolla Hybrid kazanmak için çekilişe katılabilirsin.

   

  Unutma, her 1000 TL'lik ek katkı payı, 1 çekiliş hakkı demek.

   

  Ne kadar çok ek katkı payı yatırırsan o kadar çok çekiliş hakkın olacak!

   

  Kampanya çekiliş tarihi 3 Şubat 2020'dir.

   

  Talihli 6 Şubat 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi Türkiye baskısında ve web sitemizde duyurulacaktır.

   

  İŞİNİ BİLEN CEPTE CARDİFLİLER BELLİ OLDU! KAMPANYA ÇEKİLİŞİMİZ SONUÇLANDI!

   

  Geleceğine yatırım yaparak çekilişe katılan tüm Cepte Cardiflilere teşekkür ederiz.

   

  Toyota Corolla 1.8 Hybrid Vision e-CVT 2019 model otomobil kazanan Asil Talihli

   

  SIRA 1: SERMET İŞCAN / İSTANBUL

   

  Toyota Corolla 1.8 Hybrid Vision e-CVT 2019 model otomobil Yedek Talihliler

   

  SIRA 1: SERKAN AYNACI / İSTANBUL

   

  SIRA 2: AHMET FİKRET BALTAOĞLU / İSTANBUL

   

   

   

  Bu kampanya MPİ'nin 20.09.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.8923 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 03.02.2020 tarihinde yapılan çekilişe 6.335 katılım gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlinin ikramiyesini almak için 21.02.2020 tarihine kadar; yedek talihlilerin 07.03.2020 tarihine kadar 0212 266 54 04 numaralı telefona ya da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli İstanbul adresine kimlikleri ile başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve belgelerini teslim edemeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adres bilgileri tam olan talihlilerin hepsine taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. sorumlu değildir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. İkramiyelerin son teslim tarihi 22.03.2020 ve itirazlar için son tarih 06.04.2020'dir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Kampanya ile ilgili sorularınız için (0212) 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattı'na başvurabilirsiniz.
     

   

  CEPTE CARDIFli değil misin? Tek derdin bu olsun!


  Hemen bir TEB şubesine ya da BNP Paribas Cardif acentesine giderek BNP Paribas Cardif bireysel emeklilik sözleşmesini imzalıyorsun. Ardından cep telefonuna CEPTE CARDIF uygulamasını indiriyorsun. 


  İşte bu kadar kolay! Artık sen de dilediğin zaman istediğin yerde katkı payı ve ek katkı payı yatırabilir, fon ve  katkı payı değişikliği yapabilir, poliçelerini görüntüleyebilirsin.

   

 • BNP Paribas Cardif Emeklilik'le hayallerinizi BES'leyin!

  Yüzde 25 Hoşgeldin Katkısı Şimdi BNP Paribas Cardif Emeklilik?le Bireysek Emeklilik Sistemi?ne gelen herkesi %25 devlet katkısı yanında, %25 hoş geldin katkısı bekliyor. 
  Detaylı bilgi için tıklayın
 • 40. Yılımızda 40 Hediyeden Birini Kazanma Şansını Yakalayın

  Kırkıncı Yıl Kırk Hediye BNP Paribas Cardif olarak, 40. Yılımızı kutlamanın verdiği mutluluğu, 40 hediyeyle siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. 
  Detaylı bilgi için tıklayın
 • BNP Paribas Cardif Emeklilik'le Facebook'ta Tıkla Kazan

  Tıkla Kazan Kampanyası Facebook sayfamıza hemen tıklayın, "Tıkla Kazan"kampanyamıza katılın... Her gün şansınızı deneyebileceğiniz kampanyamızda D&R ve Markafoni'den 25 TL'lik hediye çekleri ve MUBİ'den 1 aylık sinema paketi kazanma şansını yakalayın.
 • Emekliliğe Çok Var Deme, Şimdi Tam Zamanı

  Şimdi Tam Zamanı Kampanyamız 16 Mayıs - 16 Temmuz 2013 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik'ten ilk kez alınan emeklilik sözleşmeleri için geçerlidir. Katılımcı, kredi kartı ile aylık 150 TL ve üzeri ilk katkı payı ödemesi için 200 TL ile sınırlı olmak üzere katkı payının %75'i kadar ek katkı hediyesi kazanıyor.


  Detaylı bilgi için tıklayın

 • %25 Devlet Katkısı ile Artık Herkes Kazançlı

  Yüzde 25 Devlet Katkısı Yeni Nesil Emeklilik'te siz söyleyin, biz size en uygun emeklilik planını sunalım.
 • Paris'e Gitmek İçin Emekli Olmayı Beklemeyin!

  Sevgililer Günü Fırsatı BNP Paribas Cardif Emeklilik'in Sevgililer Günü fırsatını değerlendirin!
  Kazananlar listesi için tıklayınız
 • Renkli Emeklilik Ek Katkı Payı Ek Faydası

  Yenilenen BES'in avantajlarını bugünden yaşayın! 100 TL hediye katkı payı bizden, %25 Devlet Katkısı BES'ten!
 • Yeni Yılda Özel Dikim Gömlekler Size Özel İndirimlerle!

  Size özel tasarım keyfini yaşamanız için, "özel dikim gömleklerde" siz değerli müşterimize Mazura Store'da %40 indirimli alışveriş fırsatı sunuyoruz!
 • BES Yani Bireysel Emeklilik Sürprizleri

  BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterileri 3 Eylül-3 Aralık 2012 tarihleri arasında sürprizlere doyacak.
  Kazananlar listesi için tıklayınız
 • Konuşturan, İnternette Dolaştıran Fırsat!

  27 Şubat 2013 - 27 Nisan 2013 tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik'ten kredi kartınızla bireysel emeklilik yaptırın, 150 TL ve üzeri katkı payı ödemeniz için bedava konuşma ve internet paketi kazanın.
 • Bugünün ve yarının annelerine BNP Paribas Cardif Emeklilik'ten gülümseten hediye...

  Siz özel müşterilerimizin Limango'dan 100 TL'lık ve üzeri alışverişinize 10 TL indirim çeki hediye! Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizin Aneneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutlarız.