BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Ailem Güvende


Ailem Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile aileniz BNP Paribas Cardif Güvencesi altında!


Beklenmedik ve ani kazalar nedeniyle oluşabilecek vefat ve sürekli sakatlık risklerine karşı hem kendinizi güvence altına alırsınız hem de bu risklere karşı sevdiklerinize maddi anlamda bir güvence sağlamış olursunuz. Ailem Güvende Sigortası sizi ve sevdiklerinizi beklenmedik durumlara karşı korurken, sigorta kapsamındaki Aile Sorumluluk ve Aile Hukuksal Koruma teminatları üçüncü şahıslara karşı sorumluluklarınız ve bu kapsamda yapılabilecek hukuki harcamalara ilişkin maddi bir güvence sağlar.


Ayrıca sigorta kapsamında, gasp veya kapkaç sonucu nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet gibi kimlik belgelerinizin çalınması veya hasar görmesinden kaynaklı maddi zararlarınız poliçe teminat limitleri dahilinde karşılanır.


Sunulan aile teminatlarından ve geniş kapsamlı ek hizmetlerden sigortalı ve ailesinden 8 kişi yararlanabilir.


18-69 yaş arasındaki herkesin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Ailem Güvende Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.


Teminatlar:

  • Ferdi Kaza
    • Kaza Sonucu Vefat
    • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
    • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
  • Aile Hukuksal Koruma
  • Aile Sorumluluk
  • Kişisel Eşyalar


Ek Hizmetler:
Ailem Güvende Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı ek hizmetlerden hem siz hem de aileniz yararlanabilir. Asistans hizmetler kapsamında; araç ve konut yardımı, danışmanlık, uçak bileti alımı, otel indirimleri, araç kiralama, sosyal, eğitim ve sağlık hizmetlerine birçok hizmetten ücretsiz ya da indirimli olarak faydalanabilirsiniz.


Genel Şartlar için tıklayınız.

İletişimBize Ulaşın