BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Güvenli Kimliğim


Kişisel bilgileriniz artık BNP Parinas Cardif güvencesi ile koruma altında!


Güvenli Kimliğim Sigortası ile hem kendinizi hem de kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve dolandırıcılık risklerine karşı koruma altına alabilirsiniz.


Kimlik hırsızlığı durumunda kimliğinizle sizin adınıza yapılabilecek kredi kullanma, internette işlem yapma ve adli bir suça karışmanıza neden olabilecek her türlü olaya karşı finansal kayıplarınız güvence altına alınır. Bu kapsamda ortaya çıkabilecek hukuki harcamalarınız da poliçe teminat limitleri dahilinde karşılanır.


Güvenli Kimliğim Sigortası ile mobil ve internet bankacılığı işlemleri ile banka ve kredi kartınızda kullandığınız şifrelerinizin dijital ya da fiziksel tehditler kullanılarak çalınması durumunda finansal kayıplarınız yine poliçenizdeki teminat limitleri kapsamında karşılanır.


Ayrıca sigortanızda yer alan Kaza Sonucu Vefat ve Kaza Sonucu Daimi Maluliyet teminatları ile de kazalara karşı maddi güvenceye sahip olursunuz.


18-69 yaş arasındaki bireysel ve KOBİ müşterilerinin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Güvenli Kimliğim Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.


Teminatlar:

 • Kaza Sonucu Vefat Teminatı
 • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı
 • Kimlik Hırsızlığı / Sahtekarlığı Harcamaları Teminatı
  • Hukuki Harcamalar
  • Gelir Kaybı
  • Zorunlu Seyahat Masrafları
  • İletişim Masrafları
 • Kayıp / Çalıntı Kimlik (Yenileme) Teminatı
 • Kişisel Şifre Çalıntı (PIN) Teminatı
 • ATM Kapkaç Teminatı


Ek Hizmetler:
Güvenli Kimliğim Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. KOBİ müşterilerimizde, sigortalı dışındaki şirket ortakları arasından seçilen en fazla 5 kişi de ilgili teminatlardan ve ek hizmetlerden yararlanabilir. Sigorta kapsamında verilen ek hizmetler CPP Yardım ve Destek Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır. CPP Yardım ve Destek Hizmetleri’ne 444 1 277 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Ücretsiz Anti-Virus Programı: PC, Mac, IOS ya da Android cihazlarınıza gerçekleştirilebilecek saldırılara ve casus yazılımlara karşı Kaspersky Total Security Koruma ile maksimum koruma! Güçlendirilmiş güvenlik koruması sağlayan güvenli tarayıcı yazılımdan, sigorta süreniz boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


Kişisel Veri İzleme Hizmeti: https://dijitalguvence.com platformuna kayıt olduğunuz taktirde kişisel ve finansal verileriniz 7/24 web sitelerinde, deep ve dark net üzerinde siber saldırılara karşı izlenir. Bilgilerinizin kullanımı durumunda aksiyon önerileriyle birlikte bilgilendirilirsiniz.


Acil Nakit Desteği: Kimlik hırsızlığı yaşamanız durumunda 1.000 TL’ye kadar Acil Durum Nakit Avansı, 2000 TL’ye kadar Acil Otel Faturalarının Ödenmesi ve Seyahat Biletlerinin Yenilenmesi için avans* ödemeleri yapılır.


* Avans ödemelerinin 15 gün içerisinde geri ödenmesi gerekmektedir.


Genel Şartlar için tıklayınız.

İletişimBize Ulaşın