BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

BNP Paribas Cardif Türkiye

 

BNP Paribas'nın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2010 yılı itibarıyla müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerini de sunabilir hale gelen BNP Paribas Cardif Türkiye emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir şirkettir. BNP Paribas Cardif Türkiye geniş ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile kısa sürede pazarda kapsamlı hizmet veren bir sigorta platformu haline gelmiştir.
 

Vizyonumuz:

Uzmanlığımız ve yenilikçi çözümlerimiz ile müşterisine en fazla değer yaratan sigorta şirketi olmak.

 

Misyonumuz:

Bugün ve yarın, sizin için değerli olanı korumak için buradayız.

 

Cardif'te Yaşam: 

Sadece müşterilerimiz için değil, çalışanlarımız için de değer yaratan kurum olma vizyonuyla hareket ediyoruz. Birlikteliğimizden aldığımız güç, bizi geleceğe daha emin adımlarla taşıyor. Bu doğrultuda, çalışanlarımızın etkin iş birliğine ve ekip olabilmenin gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımız arasında ortak bir kurum kültürü oluşturmayı, onlara profesyonel iş yaşamına dair imkanlar sunmayı önemsiyoruz. Bunun yanı sıra çalışanlarımızın iş dışında da bir araya gelebileceği sosyal imkanlar sunarak BNP Paribas Cardif ailesinin bir parçası olmaktan keyif alabilecekleri bir ortam yaratmayı hedefliyoruz.

 

Cardif'te Yaşam Aktiviteleri

 

Kadın Kulübü: 

Birleşmiş Milletler WEPs Kadının Güçlenmesi Prensipleri platformunda yer alan BNP Paribas Cardif Türkiye olarak, kadın çalışanlarımızın yanında olmayı içtenlikle önemsiyoruz. Kadın Kulübü üyeleri, toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik sosyal sorumluluk projelerimize gönüllü katkı sunmanın yanı sıra Cardifli Kız Kardeşler platformu aracılığıyla birbirlerine destek oluyor ve kadın dayanışmasının gücünü ortaya koyuyor.

 

Kültür ve Sanat Kulübü:

Kültür ve Sanat Kulübü'ne katılan Cardifliler keyifli vakit geçirmenin yanı sıra hayatlarına hareket, neşe ve bilgelik katıyor. İlk tarihi turlarını Üsküdar Kuzguncuk rotasında rehber eşliğinde gerçekleştiren Cardifliler, yeni rotaları keşfetmeye hazırlanıyor.

 

Spor ve Sağlık Kulübü:

Sporun iş-yaşam dengesini kurmada önemli bir etken olduğuna inanan Cardifliler, Spor Kulübü'nde aktif bir hayatın keyfini sürüyor.

 

Düzenli antrenmanlar yapan ve çeşitli şirketler arası liglere katılım sağlayan Cardif Basketbol Takımı, Spor ve Sağlık Kulübü bünyesinde yer alıyor. Kulüp bünyesinde ayrıca her Çarşamba düzenli olarak Pilates dersleri veriliyor.

 

Spor ve Sağlık Kulübü'nde varlığını sürdüren Koşu takımı ise her Perşembe Maçka Parkı'nda antrenman yapıyor ve İstanbul Maratonu'nda toplumsal fayda amacıyla farklı sivil toplum kuruluşları için koşuyor.

 

Topluma Fayda Kulübü:

BNP Paribas Cardif Türkiye olarak, tüm faaliyetlerimizde topluma fayda bilinciyle hareket ediyoruz. Topluma Fayda Kulübü aracılığıyla çalışanlarımızın çevrelerine bilgi, destek ve fayda sağlamasını amaçlıyoruz.

 

Robotel Türkiye ile olan iş birliğimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz Yıldız Kalpler Buluşması ile geleceğin yıldızlarına destek veriyoruz.

 

Düzenlediğimiz yaratıcı hikâye tasarımı atölyesi "Çakıldan Hikayeler"e katılan Cardifliler yaptıkları her "Çakıldan hikâye" için Darüşşafaka Eğitim Kurumları'na bağışta bulunuyor.

 

Diğer yandan, Darüşşafaka Eğitim Kurumları bünyesinde düzenlenen Liseler Arası 3D Yazıcı Atölyesi'ne ve Yarışması'na katkıda bulunan Cardifliler, eğitime destek oluyor.

 

Her yılbaşında düzenlenen yeni yıl kermesi sayesinde Cardifliler, her sene çocukların dilekleri için yılbaşı ağacını süslüyor ve dar gelirli ailelerin ihtiyaç sahibi çocuklarının dileklerini gerçekleştiriyorlar.

 

İnovasyon Kulübü:

İnovasyonu faaliyetlerinin odağına koyan ve yenilikçiliğe önem veren bir kurum olarak, İnovasyon Kulübü ile çalışanlarımızın değer ve fark yaratmasına katkı sağlıyoruz.

 

Çalışanlarımızın yaratıcı fikirlerine önem veriyor ve "Cin Fikir Kutusu" platformu üzerinden önerilerini paylaşabilmelerini sağlıyoruz.

 

Kulüp üyeleri çeşitli faaliyetlerle hayatlarına bilim, teknoloji ve yaratıcılık katıyor.

 

BNP Paribas Cardif `teki çalışma ortamı ve sosyal yaşam aktivitelerimizi LinkedIn hesabımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

İletişimBize Ulaşın