BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

“Geleceğini BES’le” nedir? (18 Yaş Altı için BES)

Bireysel Emeklilik Kanunu'nda yapılan yasal düzenlemeyle birlikte 18 yaşından küçük çocuklar için de bireysel emeklilik sisteminin kapıları açıldı. Artık 18 yaşından küçük çocuklar da Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılabilir! Siz de çocuğunuza Bireysel Emeklilik Sözleşmesi oluşturarak geleceğine yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Çocuklarınızın Geleceği BES’lensin, çocuklarınız birikimleriyle gülümsesin!

BNP Paribas Cardif güvencesiyle sunulan 18 Yaş Altı BES planlarıyla çocuğunuzun geleceği için Bireysel Emeklilikte istikrarlı ve uzun süreli birikim yapmanız mümkün. Birikim hedefinize uygun olarak tercih edebileceğiniz 200TL’den başlayan aylık katkı payı tutarı, faizli ve faizsiz fon alternatifleri ve %30 devlet katkısı avantajıyla siz de çocuğunuzun için birikim yapmaya bugünden başlayın, geleceklerini güvence altına alın.

 

“Geleceğini BES’le” Avantajları

 

*Bir katılımcıya ödenebilecek devlet katkısı, yıllık brüt asgari ücretin %30'u ile sınırlıdır. 2022 için bu tutar 18.014,40 TL'dir.

 

Nasıl “Geleceğini BES’le” başlatabilirim?

Sözleşmenizi başlatmak için size en yakın TEB Şubesi'ne veya BNP Paribas Cardif Emeklilik Acenteleri'ne başvurabilir, detaylı bilgi almak için 444 43 23 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Dilerseniz, “Hemen Başvur”a tıklayarak bilgilerinizi bırakın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.


Hemen Başvur

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Gündem İçeriği Gündem İçeriği