BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Hayatım Yolunda Sigortası

Hayatım Yolunda Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi hayatın risklerine karşı güvence altına alır.
 

Hayatım Yolunda Sigortası, başınıza gelebilecek Kaza, Hastalık veya Tehlikeli Hastalıklar* gibi hayatın beklenmedik sürprizlerine karşı size destek olurken, Kaza Sonucu Vefat ve Vefat durumlarında ise sevdiklerinize tazminat ödemesi yaparak maddi güvence sağlar.
 

Aynı zamanda başınıza beklenmedik sürpriz gelmese dahi poliçe süreniz boyunca size özel ücretsiz sunulan ek asistans hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.
 

Bu kapsamda, size özel hazırlanmış aşağıdaki tabloda yer alan 7 farklı paketimizden ihtiyaç ve bütçenize en uygun olanı seçerek, hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 

Üstelik aylık 30 TL’den başlayan prim ve 9 aya kadar taksit seçeneği ile!
 

Seçilen pakete göre değişken yaş aralığı bulunan, 18 veya 18 yaş üzeri müşterilerimizin faydalanabileceği sigorta süresi 1 yıldır.
 

Hayatım Yolunda Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.
 

*Kanser, Miyokart Enfarktüsü/Kalp Krizi, Hastalık Sonucu İnme
 

Hayatım Yolunda Sigortası’nın avantajları nelerdir?


Hayatım Yolunda Sigortası ürünü aşağıdaki konularda standart hayat sigortası ürünlerinden ve diğer kaza sigortası ürünlerinden ayrışmaktadır:

 • Paket içerisinde verilen Vefat, Kaza Sonucu Vefat, Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet, Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet veya Tehlikeli Hastalıklar teminatlarından tek bir poliçe çatısı altında faydalanabilirsiniz.*
 • Tehlikeli Hastalıklar teminatı için tazminat ödense dahi, diğer teminatlar için poliçeniz yürürlükte kalmaya devam eder.
 • Kaza Sonucu Vefat durumunda, hem Kaza Sonucu Vefat, hem Vefat teminatı için 2 ayrı ödeme yapılır.
 • Erken teşhisin hayat kurtardığını biliyoruz, bu sebeple ürünle birlikte Sigortalı’ya özel ücretsiz olarak sunulan ek asistans hizmetlerinden herhangi bir riziko meydana gelmese dahi faydalanabilirsiniz.
 • Hayatım Yolunda Sigortası’nda ödediğiniz primleri Gelir Vergisi Kanunu'nda belirtilen limitler dahilinde gelir vergisi matrahınızdan indirebilme hakkına sahipsiniz. Vergi diliminize göre değişen oranlarda vergi avantajı elde edebilirsiniz.
  • Ücretli çalışanlar: Ödenen primlerin tamamı, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilir.
  • Gelirini Yıllık beyan edenler (Serbest meslek sahipleri): Ödenen primlerin tamamı, yıllık beyan edilen gelirin %15'ini ve yıllık olarak brüt asgari ücretin yıllık toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilir.

*İlgili teminatlardan ayrı ayrı faydalanmak istemeniz halinde aşağıdaki paketlerden bağımsız olarak yalnızca ihtiyacınız olan teminatı içeren bir poliçe satın alabilirsiniz. Bu kapsamda Şirketimiz tarafından sunulan ve ayrıntılı bilgilerine www.bnpparibascardif.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz farklı bir ürünü tercih edebilirsiniz.
 

Hayatım Yolunda Sigortası Paketleri

  Teminat Bedeli*
Paket Vefat (Ana Teminat) Kaza Sonucu Vefat Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet Tehlikeli Hastalıklar**
1 20.000 20.000 20.000 20.000 10.000
2 30.000 30.000 30.000 30.000 15.000
3 50.000 50.000 50.000 50.000 25.000
4 100.000 100.000 100.000 100.000 50.000
5 150.000 150.000 150.000 150.000 75.000
6 300.000 300.000 300.000 300.000 150.000
7 500.000 500.000 500.000 500.000 250.000

*Yukarıdaki tabloda yer alan teminat bedeli TL’dir. Peşin veya 9 eşit taksite kadar ödeme seçeneği mevcuttur.
**Kanser, Miyokart Enfarktüsü/Kalp Krizi, Hastalık Sonucu İnme


Ek Asistans Hizmetler:

Hayatım Yolunda Sigortası ile size özel sunulan geniş kapsamlı asistans hizmetlerden başınıza beklenmedik sürpriz gelmese dahi poliçe süreniz boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.*
 

    • Online Doktor Danışmanlık - Poliçe Süresince 6 kez ücretsiz
    • Online Diyetisyen Danışmanlık - Poliçe Süresince 6 kez ücretsiz
    • Online Psikolojik Danışmanlık - Poliçe Süresince 6 kez ücretsiz
    • Acil Ambulans Hizmeti - Sınırsız
    • Mini Check-up - Poliçe Süresince 1 kez ücretsiz

*Ek asistans hizmetlerden yalnızca Sigortalı faydalanabilmekte olup, poliçeye dair prim ödemelerinin vadesinde gerçekleşmiş olması ve poliçenin aktif olması esastır.


Hemen Başvur

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

 • Hayatım Yolunda Sigortası kapsamında hangi teminatlardan yaralanabilirim?

  • Vefat (Ana Teminat)
  • Kaza Sonucu Vefat (Ek Teminat)
  • Kaza Sonucu Tam veya Kısmi Daimi Maluliyet (Ek Teminat)
  • Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet (Ek Teminat)
  • Tehlikeli Hastalıklar (Kanser, Miyokart Enfarktüsü/Kalp Krizi, Hastalık Sonucu İnme) (Ek Teminat)
 • Sigorta süresi ne kadardır?

  Sigorta süresi 1 yıldır ve yenileme garantisi bulunmamaktadır. Sigortalı tercihine göre vade sonunda ek bir beyana ihtiyaç olmadan otomatik yenilenebilir.*


  *Yenileme yapılırken BNP Paribas Cardif Emeklilik poliçe üzerindeki prim tutarlarında değişiklik yapılabilir veya poliçenin yenilenmeme hakkı saklıdır.

 • Kimler başvurabilir?

  Hayatım Yolunda Sigortası ürününe 18 veya 18 yaşın üzerindeki fiil ehliyete sahip, Türkiye’de ikamet eden, sağlıklı kişiler başvurabilir. Giriş yaş sınırı seçilen pakete göre 18-60 veya 18-65 olarak değişkendir.
 • Nasıl Başvurabilirim?

  Sözleşmenizi başlatmak için size en yakın TEB Şubesi'ne başvurabilir, detaylı bilgi almak için 444 43 23 BNP Paribas Cardif Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.


  Dilerseniz, “Hemen Başvur”a tıklayarak bilgilerinizi bırakın, sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

 • Fikrimi değiştirip, cayarsam ne olur?

  İlk 30 gün içinde poliçeden cayma hakkınızı kullanabilir ve ödediğiniz primlerin tamamını hiçbir kesinti yapılmadan, ceza veya vergi ödemeden geri alabilirsiniz. İlk 30 günden sonraki iptal taleplerinde ise gün esaslı kısmi iptal edilecektir.
 • Tehlikeli Hastalıklar teminatı nedir?

  Sigortalı’nın sigortaya dahil olmasından sonra Tehlikeli Hastalık* olarak tanımlanan hastalıklardan birine yakalanması durumunda (yalnızca ilk teşhis için) poliçede yazılı teminat bedeline kadar Tehlikeli Hastalıklar tazminatı tek seferde ve toplu ödenir. Sigortalı bu tutarı tedavi masrafları veya başka ihtiyaçları için dilediği gibi kullanabilir. **


  *Kanser, Miyokard Enfarktüsü/Kalp Krizi, Hastalık sonucu inme

  **Tehlikeli Hastalıklar teminatından yararlanma hakkı kazanılabilmesi için sigortanın başlangıç tarihinden itibaren 90 gün Muafiyet Süresi ve hastalığın ilk teşhis tarihini takiben 30 günlük bekleme süresi bulunmaktadır.

 • Hasar durumunda ne yapmalıyım?

  Sigortalı veya Hak sahipleri, riskin gerçekleştiğini öğrendiği tarihten itibaren durumu gecikmeksizin BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’ye bildirmek zorundadır.


  Sigorta sözleşmesi kapsamında tazminat ödenmesini gerektiren bir olay gerçekleştiği takdirde ilgili teminat için www.bnpparibascardif.com.tr internet adresinde yer alan Tazminat Bildirim Formu doldurulmalı , gerekli bilgi ve belgeler eksiksiz şekilde BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş’e ulaştırılmalıdır.


  Evraklar ve süreç ile ilgili detaylı bilgi için 444 98 76 BNP Paribas Cardif Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi’ nden bize ulaşabilirsiniz.