BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Sona Eren Kampanyalar

 • Eğitim Geleceğim Sigortası

  Eğitim Geleceğim Sigortası Eğitim Geleceğim Sigortası yaptırarak çocuğunuzun geleceğini güvence altına alın. Hemen "Hızlı Başvuru" formunu doldurun, en kısa sürede sizi arayalım.   

  - Kampanya  29.12.2014 (saat 00.01) - 24.02.2015 (saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde geçerli olacaktır. Son katılım tarihinden sonra imzalanan Eğitim Geleceğim Sigortası başvuru formları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır.
   

  - Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde BNP PARIBAS CARDİF EMEKLİLİK A.Ş.'den tüm dağıtım kanalları aracılığı ile 100.000 TL ve katları tutarında "Eğitim Geleceğim Sigortası" poliçesi (her 100.000 TL'lik poliçe için bir çekiliş hakkı) yaptıran müşteriler kampanyaya katılmaya hak kazanacaktır.
   

  - Tatil hakkı İstanbul'da başlayıp, İstanbul'da son bulacaktır. İkamet edilen şehirden İstanbul'a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, havaalanı vergileri, vize ücretleri, şahsi harcamalar, vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir
   

  - Tatil ikramiyesi kazanıp herhangi bir nedenle bu ikramiyeyi kullanamayan talihlilerin kampanya düzenleyen firmalardan bir bedel talep etme hakkı olmayacaktır.
   

  - Seyahat ikramiyesi talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.
   

  - 18 yaşından küçükler, BNP Paribas Cardif Grup Şirketleri, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Grubu şirketleri, BNP Paribas şirketleri çalışanları, BNP Paribas Cardif grup şirketleri acente ve aracıları ve bunların çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
   

  - İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
   

  - Asil ve yedek talihliye taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.
   

  - Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
   

  - Kampanyaya katılıp, kampanya bitiş veya çekiliş tarihi itibarıyla poliçelerini iptal ettiren ve 25.03.2015 tarihi itibariyle(30 günlük cayma hakkı sürecinin sona ermesi ile)ilk prim tahsilatı yapılmamış olan katılımcıların kampanya katılım hakları iptal edilecektir.
   

  - Asil talihlinin ikramiyesini almak için son başvuru tarihi 21.04.2015, yedek talihlinin ikramiyesini almak için son başvuru tarihi 06.05.2015`tür. Bu tarihler arasında başvurmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
   

  - Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.
   

  - Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 11.12.2014 tarih ve 40453693-255.01.02/3995-9971 sayılı izni ile BNP Paribas Cardif Emeklilik vekaleti ile TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
   

  PİYANGO DETAYLARI 
  Çekilişe konu ikramiyeler;

  3 kişiye Disneyland Seyahati (3 kişilik (2 yetişkin 1 çocuk "10 yaşa kadar"), 15 Mayıs 2015 - 30 Kasım 2015 tarihleri arasında 3 gece 4 günlük Disneyland Seyahati; 4 yıldızlı otelde 3 kişilik (2 yetişkin 1 çocuk "10 yaşa kadar") oda + kahvaltı konaklama, THY ile İstanbul - Paris - İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Havaalanı-otel-havaalanı transfer, bir adet Paris panaromik şehir turu, Disneyland Parkı ve stüdyolar için bilet dahildir Seyahat rezervasyonunun, seyahat tarihinden min. 1 ay önce yapılması gerekmektedir. 3 kişiye iPad Mini 3 (64GB Wi-Fi 7,9'' Cellular Silver-hat ve kart hariçtir), 10 kişiye Sony PS4 500 GB Konsol hediye edilecektir. 

  Çekiliş Tarih/Saati: 30.03.2015 tarihinde saat 12.00
  Duyuru Tarihi: 06.04.2015
  Duyuru Yeri: Güneş Gazetesi 

  Çekilişin Yapılacağı Açık adresi: TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. Levazım Mh. Korukent Sitesi D Blok Zemin Kat Levent / İstanbul 

  Ne şekilde yapılacağı: Sıra numarası, müşteri numarası, ad, soyad, adres bilgilerinden oluşan katılımcı listesi, BNP PARIBAS CARDİF EMEKLİLİK A.Ş. tarafından, çekiliş öncesinde çekilişin yapılacağı TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş.'ye teslim edilecektir. Çekiliş, toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
   

İletişimBize Ulaşın