BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti

 

Gündelik hayatta birçok beklenmedik durumla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran elektronik cihazlarınız, bu beklenmedik durumlardan ötürü arızalanabilir veya hasar görebilir.

 

Kısa veya uzun vadede müşterilerine fayda sağlayan Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti Sigortaları ile sahip olduğunuz elektronik cihaza bağlı olarak değişen korunma ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

 

Cihaz Koruma Sigortası ile kaza sonucu oluşan hasarlar, elektrik hasarları, sıvı teması sonucu oluşan hasarlar ve hırsızlık gibi risklere karşı cihazlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

Uzatılmış Garanti ise elektronik cihazınızın yasal garanti süresinin sona ermesinin ardından geçerli olan ve üründe üretici hatasından kaynaklı olarak meydana gelebilecek mekanik kusurların onarılması için gerekli işçilik ve parça giderlerinin kapsam dahilinde olduğu bir sigorta ürünüdür.

 

Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti Sigortaları kapsamında sahip olabileceğiniz teminatlar, ihtiyaçlarınıza göre ayrı ayrı veya birleştirerek sunulabilmektedir.

 

Cihazlarınızı beklenmedik durumlara karşı koruma altına alan sigorta ürünlerimizle olası hasarları dert etmeyin!

 

Not: Ürün özellikleri ve teminatlar ürüne ve koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ve poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

 

Online Hasar Bildirimi

 

Hayatınızın ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazınız arızalandı ya da hasar mı gördü?

 

Cihaz Koruma Sigortası sahibi olarak; kaza ya da istemdışı sıvı teması sonucu oluşan veya kullanıcı kusuru dışında elektronik ya da mekanik arızalardan kaynaklı hasar bildiriminde bulunmak için bir tık yeterli!


Genel Şartlar için tıklayınız.

 

 

 

İletişimBize Ulaşın