BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Gizlilik Uyarısı

       www.bnpparibascardif.com.tr, BNP Paribas Cardif'in resmi internet sitesidir. Tüm müşteri ve poliçe bilgileri internet üzerinde olmayıp, bu bilgilerin fer-i nitelikteki uzantıları BNP Paribas Cardif tarafından yönetilen bilgi depolama merkezinde bulunmaktadır.

       İnternet sitesi yüksek güvenliklidir. BNP Paribas Cardif, bilişim teknolojilerinin elverdiği ölçüde internet sitesinin güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ziyaretçiler kişisel bilgilerini ister şahsen ister telefonla isterse de internet üzerinden verirken her zaman risk bulunduğunu ve hiçbir teknoloji sisteminin tamamen güvenli olmadığını bilmelilerdir. Bu nedenle, kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri korumak için özen gösterilse de, internet sitesi aracılığıyla veya internet sitesi ile bağlantılı olarak BNP Paribas Cardif'e iletilen bilgilerin güvenliği sağlanamaz. Hiçbir veri iletimi veya veri saklama yöntemi tamamen güvenli değildir. BNP Paribas Cardif ile iletişimin güvenli olmadığına inanan ziyaretçiler, derhal iletisim@........com adresinden irtibat kurarak bu problemi bildirmelidir.

       Müşterilerin internet sitesi üzerinden yaptıkları işlemler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. BNP Paribas Cardif, müşterilerine ait bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşmayacaktır. BNP Paribas Cardif, resmi mercilerin kendisinden müşteri bilgilerini açıklamasını istediği ahvalde, yalnız gerekli bilgileri açıklayacaktır.

       İnternet sitesinin ve içeriğindeki bilgilerin gizliliği ile ilgili verilen taahhütler sadece www.bnpparibascardif.com.tr adresli internet sitesi için geçerlidir, hiçbir şekilde bu adresten başka bir adreste bulunan internet sitelerini kapsamaz. BNP Paribas Cardif'in internet sitesi üzerinde bulunan diğer internet sitelerine ait linkler ile yine BNP Paribas Cardif'in internet sitesi üzerinden reklam, banner, içerik ve sair maksat ile geçilen diğer internet sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik ilkeleri, nitelik ve hizmet kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarardan BNP Paribas Cardif sorumlu değildir.

       "Gizlilik Uyarısı" BNP Paribas Cardif'in internet sitesi ile ziyaretçi arasında kurulan hukuki ilişkiyi oluşturur, taraflar veya bu site nedeniyle oluşmuş her türlü ilişkinin tarafları açısından bağlayıcıdır. Aksi yazılı olarak kararlaştırılmadıkça, www.bnpparibascardif.com.tr'ye karşı, bu hükümlere aykırı hiçbir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

       Birleşme, konsolidasyon, maddi varlıkların satışı, tasfiyesi veya devri vs. nedeniyle BNP Paribas Cardif'in kurumsal yapısında bir değişiklik olması halinde, BNP Paribas Cardif internet sitesi aracılığıyla toplanan bilgileri (ziyaretçilere ilişkin kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) bir veya daha fazla bağlı veya bağlı olmayan üçüncü tarafa devredebilir veya satabilir.

İletişimBize Ulaşın