BNP BNP BNP BNP BNP BNP

Gündem İçeriği Gündem İçeriği

Yasal Uyarı

       İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu kullanım koşullarını, yasal uyarıyı ve gizlilik uyarısını kabul eder.

       İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler, BNP Paribas Cardif tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayımlandığı tarihten itibaren geçerli ve bağlayıcıdır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. BNP Paribas Cardif'in değişiklikleri kullanıcıya ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Bu değişiklikleri müteakip internet sitesi kullanılmaya devam edildiği takdirde, bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.

       İşbu uyarılar hakkındaki soru veya yorumlar Şikayet ve Öneri Formu aracılığıyla gönderilebilir.

       İnternet sitesi sadece yasal amaçlarla ve hukuka uygun bir şekilde kullanılabilir. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak, sahte isim ve kredi kartı kullanmak gibi eylemler cezai sorumluluk doğurur. BNP Paribas Cardif, bu tür eylemlere engel olmak için siteye girişi yasaklamak, şikayette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.

       İnternet sitesi ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, yasal uyarı metni esas alınacaktır.

İletişimBize Ulaşın