HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  18 Yaş Altı BES Katılımcılarına Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası

  • “18 Yaş ve Altındaki Bireysel Emeklilik ve Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi Katılımcılarına 300 TL Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası” 18 Temmuz – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Türk Ekonomi Bankası A.Ş. şubeleri ve BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş Acenteleri kanalıyla satılan kampanyalı Bireysel Emeklilik ve Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planları’ndan (Plan No: 13, 14, 15, 16, 17,169) birine dahil olarak yeni sözleşme başlatan 18 yaş ve altı katılımcılar için geçerlidir.
  • 300 TL Hepsiburada Hediye Çeki kampanyası, 18.07.2022 tarihinde saat 00.01’de başlayıp 31.10.2022 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.
  • Kampanya kapsamında katılımcılar tarafından kullanılabilecek “300 TL Hepsiburada Hediye Çeki” hizmeti Smart Assist (SAG Asistans Hizmetleri A.Ş.) tarafından sunulmaktadır.
  • Ek fayda kampanyası, sözleşme imza tarihinde 18 yaş ve altındaki bireylerin katılımcı olduğu kampanya kapsamında sunulan emeklilik planları için geçerli olup, 18 yaş üstü bireylerin katılımcı olduğu emeklilik planları ek fayda kampanyası kapsamına dahil değildir.
  • Katılımcıların kampanya şartlarına uygun birden fazla Bireysel Emeklilik veya Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik sözleşmesinin bulunması durumunda, kampanyadan yalnızca bir hesap için faydalanabilecektir.
  • Kampanyaya dâhil olan, ilk katkı payı ödemesini yapmış ve “300 TL Hepsiburada Hediye Çeki” kampanyasından faydalanmak isteyen katılımcıların 18 Eylül – 27 Kasım 2022 tarihleri arasında hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında 0850 480 75 05 Smart Assist Müşteri Hizmetleri’nin arayarak hediye kampanya kodu taleplerini iletmesi gerekmektedir. Talep tarihinde ilgili sözleşmenin yürürlükte olması gerekmektedir. Katılımcı talebine istinaden hediye kampanya kodu Smart Asist tarafından SMS ile katılımcılarla paylaşılacaktır.
  • İşbu kampanya kapsamında sadece Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında sadece BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. için Elektronik Ticari İleti (ETK) izni olan müşteriler ile kampanya iletişimi yapılacaktır.
  • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. ek fayda süresini ve kapsamını sisteme yeni katılım sağlayacak bireyler açısından etkili olacak şekilde ileriye dönük olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda güncel kampanya koşullarına ilişkin bilgi BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş tarafından duyurulacaktır.
  • Her sözleşme sahibi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Bu kapsamda sunulan hizmetler nakde çevrilemez, başkasına devredilemez.
  • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. dilediği zaman kampanyayı sonlandırma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya katılımcıları, BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. Çağrı Merkezi (444 43 23) ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceklerdir.
  • Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
   Kampanya katılımcıları SMS ile bilgilendirilecektir. Eksik ya da hatalı telefon bilgisinden BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. sorumlu değildir.