HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Ailem Güvende

  Ailem Güvende Sigortası ile kaza nedeniyle oluşabilecek yaşam kaybı ve sürekli sakatlık risklerine karşı hem kendinizi güvence altına alırsınız hem de bu risklere karşı sevdiklerinize finansal güvence sağlamış olursunuz.

  Sizi Arayalım

  Ailem Güvende Ferdi Kaza Sigortası İle Aileniz BNP Paribas Cardif Güvencesi Altında

  Ailem Güvende Sigortası ile kaza nedeniyle oluşabilecek yaşam kaybı ve sürekli sakatlık risklerine karşı hem kendinizi güvence altına alırsınız hem de bu risklere karşı sevdiklerinize maddi güvence sağlamış olursunuz. Ayrıca Ailem Güvende Sigortası, sigorta kapsamındaki Aile Sorumluluk ve Aile Hukuksal Koruma teminatları ile üçüncü şahıslara karşı sorumluluklarınız ve bu kapsamda yapılabilecek hukuki harcamalara ilişkin maddi bir güvence sağlar.

  Ayrıca sigorta kapsamında, gasp veya kapkaç sonucu nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet gibi kimlik belgelerinizin çalınması veya hasar görmesinden kaynaklı maddi zararlarınız poliçe teminat limitleri dahilinde karşılanır.

  Sunulan aile teminatlarından ve geniş kapsamlı ek hizmetlerden sigortalı, eşi ve çocukları yararlanabilir.

  18-75 yaş arasındaki herkesin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Ailem Güvende Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.

  Teminatlar

  • Ferdi Kaza
   • Kaza Sonucu Vefat
   • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
   • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
  • Aile Hukuksal Koruma
  • Aile Sorumluluk
  • Kişisel Eşyalar

  Ek Hizmetler

  Ailem Güvende Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı ek hizmetlerden hem siz hem de aileniz yararlanabilir. Asistans hizmetler kapsamında; araç ve konut yardımı, danışmanlık, uçak bileti alımı, otel indirimleri, araç kiralama, sosyal, eğitim ve sağlık hizmetlerine birçok hizmetten ücretsiz ya da indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

  Genel Şartlar & Bilgilendirme Metinleri

  Diğer Ürünlerimize Göz Atın!