HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Elektronik Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti

  Elektronik Cihaz Koruma Sigortası ile kaza sonucu oluşan hasarlar, elektrik hasarları, sıvı teması sonucu oluşan hasarlar ve hırsızlık gibi risklere karşı cihazlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Elektronik Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti

  Hayatınızın ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazınız arızalandı, hasar gördü veya çalındı mı? Elektronik Cihaz Koruma Sigortası veya Uzatılmış Garanti Sigortası sahibiyseniz içiniz rahat olur. Kazaen oluşan kırılma-sıvı teması gibi hasarlar veya teminatlar kapsamında oluşan hırsızlık gibi durumlar dolayısıyla oluşan mağduriyetler veya üretici garantisi kapsamında olup üretici garantisi süresi tamamlandıktan sonra oluşan kullanıcı kusuru dışında oluşan elektronik ya da mekanik arızalardan kaynaklı hasarlar için bildiriminde bulunmak için BNP Paribas Cardif Sigorta çağrı merkezi 444 98 76'yı arayabilir veya online hasar bildiriminde bulunabilirsiniz.  Not: Ürün özellikleri ve teminatlar ürüne ve koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ve poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

  Online Hasar Bildirimi
  Elektronik Cihaz Koruma Sigortası sahibi olarak; kaza ya da istemdışı sıvı teması sonucu oluşan veya kullanıcı kusuru dışında elektronik ya da mekanik arızalardan kaynaklı hasar bildiriminde bulunmak için bir tık yeterli.

  Müşterilerimiz Anlatıyor

  Cihaz Koruma Sigortası yaptıran müştelerimiz deneyimlerini anlatıyor.

  Buzdolabım 4. yılında çok gürültülü çalışmaya ve iyi soğutmamaya başladı. Hemen servisi aradım tabi üretici garantisi çoktan bittiği için ücret talep ettiler. Aldığımız sigorta aklıma geldi, açtım evrak çekmecesini poliçede yazan numarayı arayıp durumu anlattım. Yönlendirilen yetkili servis o gün içinde evime geldi ve gereken parça değişikliğini ücretsiz olarak sağladı. Buzdolabım yeni gibi oldu, çok sağ olun. İyi ki Cihaz Koruma Sigortası almışım.

  Pınar T.

  Evlilik hazırlıkları esnasında iyi bir TV aldım 15 bin TL’den fazla para verdim. Cebimden böyle bir tutar çıkınca; ya 2 yıl sonra üretici garantisi bitince bir arıza çıkar TV durduk yere çalışmamaya başlarsa diye düşünmeden de edemedim. İşte bu düşünce ile daha cihazı aldığım anda sigortasını yaptırdım Şu an televizyonum 3 yaşında ve sorunsuz çalışıyor, daha 2 yıl daha uzatılmış garantisi devam ediyor. Cihaz Koruma Sigortası ile kafam rahat.

  Murat A.

  Uzunca zaman para biriktirerek hayalimdeki telefona ulaştığımda sürekli elimde olacak bu cihazı sigortalatabileceğimi bilmiyordum. İyi ki mağaza çalışanı ürünü anlattı ve cihazımı çok daha kafam rahat bir şekilde kullanmama vesile oldu! Daha 7. ayındayken yere düşen cihazımın kırılan ekranı cebimden tek bir kuruş ödemeden tamir edildi, halen sigortası devam eden cihazımı daha uzun yılar kullanmayı planlıyorum. İyi ki Cihaz Koruma Sigortası almışım.

  Burak B.

  Eşime aldığım dizüstü bilgisayarı sigortalatmıştım. Ne iyi yapmışım Evden çalışma esnasında üzerine kahve dökülen cihazım tamir edilemedi ama en azından sigortalı cihazım için verilen hediye çeki ile hemen yeni bir notebook alabildim. Ürünü anlatıp almamı sağlayan mağaza personelinize sonsuz teşekkürler.

  Anıl K.

  Diğer Ürünlerimize Göz Atın!