HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Elektronik Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti

  Elektronik Cihaz Koruma Sigortası ile kaza sonucu oluşan hasarlar, elektrik hasarları, sıvı teması sonucu oluşan hasarlar ve hırsızlık gibi risklere karşı cihazlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Elektronik Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti

  Hayatınızın ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazınız arızalandı, hasar gördü veya çalındı mı? Elektronik Cihaz Koruma Sigortası veya Uzatılmış Garanti Sigortası sahibiyseniz içiniz rahat olur. Kazaen oluşan kırılma-sıvı teması gibi hasarlar veya teminatlar kapsamında oluşan hırsızlık gibi durumlar dolayısıyla oluşan mağduriyetler veya üretici garantisi kapsamında olup üretici garantisi süresi tamamlandıktan sonra oluşan kullanıcı kusuru dışında oluşan elektronik ya da mekanik arızalardan kaynaklı hasarlar için bildiriminde bulunmak için BNP Paribas Cardif Sigorta çağrı merkezi 444 98 76'yı arayabilir veya online hasar bildiriminde bulunabilirsiniz.  Not: Ürün özellikleri ve teminatlar ürüne ve koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ve poliçede belirtilen şartlar dahilinde geçerlidir.

  Online Hasar Bildirimi
  Elektronik Cihaz Koruma Sigortası sahibi olarak; kaza ya da istemdışı sıvı teması sonucu oluşan veya kullanıcı kusuru dışında elektronik ya da mekanik arızalardan kaynaklı hasar bildiriminde bulunmak için bir tık yeterli.

  Diğer Ürünlerimize Göz Atın!