HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Güvenli Çantam

  Güvenli Çantam Sigortası ile hem kendinizi hem de kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve dolandırıcılık risklerine karşı güvenceye alabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Hırsızlık ve Kapkaça Karşı Çantanız Artık Cardif Güvencesi Altında

  Güvenli Çantam Sigortası ile hem kendinizi hem de kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve dolandırıcılık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

  Güvenli Çantam Sigortası ile çanta ya da cüzdanınızın çalınmasından doğan maddi zararlarınız ve hukuksal uyuşmazlık yaşamanız durumunda yapacağınız hukuksal harcamalar poliçe teminat limitleri dâhilinde karşılanır. Bu kapsamda kredi kartlarınız, kimlik belgeleriniz (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet vb.), cep telefonunuz, nakit paranız, mücevherat ve saatiniz finansal güvence altına alınır. Poliçenizi alırken seçebileceğiniz 5 ayrı paketle hırsızlığa karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

  Ayrıca sigortanızda yer alan Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Daimi Maluliyet ve Kaza Sonucu Tedavi Masrafları teminatları ile de kazalara karşı maddi güvenceye sahip olursunuz.

  18-75 yaş arasındaki herkesin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Ürünü yenilemek istemeniz durumunda, sunulan teminat ve prim tutarları her sene en fazla TÜFE oranı kadar olacak şekilde otomatik olarak artırılır, böylece sigorta güvenceniz enflasyon karşısında azalmadan devam eder.

  Güvenli Çantam Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.

  Teminatlar

  • Ferdi Kaza
   • Kaza Sonucu Vefat
   • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet
   • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
  • Hırsızlık & Kapkaç Teminatları
   • Cüzdan, Çanta, Kimlik Belgeleri
   • Kredi Kartları
   • Cep Telefonu, Mücevherat, Saat
   • Nakit / Seyahat Biletleri
  • Hukuksal Koruma

  Ek Hizmetler

  Güvenli Çantam Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı güvence ve ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında verilen ek hizmetler CPP Yardım ve Destek Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

  Hırsızlık ve kaybolma durumunda; çalıntı kartlarınızın iptali ve yeni kart siparişi verilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçilir, yapmış olduğunuz iletişim harcamaları karşılanır. Ayrıca, tıbbi danışmanlık ve nakil, araç çekilmesi ve çilingir işlemleri gibi birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

  Bunların dışında, çanta ya da cüzdan hırsızlığı yaşamanız durumunda 1.000 EUR’ya kadar Yurtdışında Acil Durum Avansı, 2.000 TL’ye kadar İletişim masrafları ödemesi, 20.000 TL’ye kadar Acil Otel Faturalarının ve Seyahat Biletlerinin Yenilenmesi için avans* ödemeleri yapılır.

  * Avans ödemelerinin 15 gün içerisinde geri ödenmesi gerekmektedir.

  Genel Şartlar & Bilgilendirme Metinleri

  Diğer Ürünlerimize Göz Atın!