HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Güvenli Kimliğim

  Güvenli Kimliğim Sigortası ile hem kendinizi hem de kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve dolandırıcılık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

  Sizi Arayalım

  Kişisel bilgileriniz Artık BNP Paribas Cardif Güvencesi İle Güvence Altında

  Güvenli Kimliğim Sigortası ile hem kendinizi hem de kişisel bilgilerinizi hırsızlık ve dolandırıcılık risklerine karşı güvence altına alabilirsiniz.

  Kimlik hırsızlığı durumunda kimliğinizle sizin adınıza yapılabilecek kredi kullanma, internette işlem yapma ve adli bir suça karışmanıza neden olabilecek her türlü olaya karşı finansal kayıplarınız güvence altına alınır. Bu kapsamda ortaya çıkabilecek hukuki harcamalarınız da poliçe teminat limitleri dahilinde karşılanır.

  Güvenli Kimliğim Sigortası ile mobil ve internet bankacılığı işlemleri ile banka ve kredi kartınızda kullandığınız şifrelerinizin dijital ya da fiziksel tehditler kullanılarak çalınması durumunda finansal kayıplarınız yine poliçenizdeki teminat limitleri kapsamında karşılanır.

  Ayrıca sigortanızda yer alan Kaza Sonucu Vefat ve Kaza Sonucu Daimi Maluliyet teminatları ile de kazalara karşı maddi güvenceye sahip olursunuz.

  18-75 yaş arasındaki bireysel ve KOBİ müşterilerinin yararlanabileceği sigortanın süresi 1 yıldır. Ürünü yenilemek istemeniz durumunda, sunulan teminat ve prim tutarları her sene en fazla TÜFE oranı kadar olacak şekilde otomatik olarak artırılır, böylece sigorta güvenceniz enflasyon karşısında azalmadan devam eder.

  Güvenli Kimliğim Sigortası hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru için sizi en yakın TEB şubesine bekliyoruz.

  Teminatlar

  • Kaza Sonucu Vefat Teminatı
  • Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı
  • Kimlik Hırsızlığı / Sahtekarlığı Harcamaları Teminatı
   • Hukuki Harcamalar
   • Gelir Kaybı
   • Zorunlu Seyahat Masrafları
   • İletişim Masrafları
  • Kayıp ve Çalıntı Kimlik Yenileme Teminatı
  • Kişisel Şifre Çalıntı (PIN) Teminatı
  • ATM Kapkaç Teminatı

  Ek Hizmetler

  Güvenli Kimliğim Sigortası ile sunulan geniş kapsamlı ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sigorta kapsamında verilen ek hizmetler CPP Yardım ve Destek Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır. CPP Yardım ve Destek Hizmetleri’ne 444 1 277 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

  Ücretsiz Anti-Virus Programı

  PC, Mac, IOS ya da Android cihazlarınıza gerçekleştirilebilecek saldırılara ve casus yazılımlara karşı Kaspersky Total Security Koruma ile maksimum koruma! Güçlendirilmiş güvenlik koruması sağlayan güvenli tarayıcı yazılımdan, sigorta süreniz boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

  Kişisel Veri İzleme Hizmeti

  www.dijitalguvence.com platformuna kayıt olduğunuz taktirde kişisel ve finansal verileriniz 7/24 web sitelerinde, deep ve dark net üzerinde siber saldırılara karşı izlenir. Bilgilerinizin kullanımı durumunda aksiyon önerileriyle birlikte bilgilendirilirsiniz.

  Acil Nakit Desteği

  Kimlik hırsızlığı yaşamanız durumunda Acil Durum Nakit Avansı, Acil Otel Faturalarının Ödenmesi ve Seyahat Biletlerinin Yenilenmesi için avans* ödemeleri yapılır.

  * Avans ödemelerinin 15 gün içerisinde geri ödenmesi gerekmektedir.

  Genel Şartlar & Bilgilendirme Metinleri

  Diğer Ürünlerimize Göz Atın!