HakkımızdaDestek MerkeziSizi Arayalım

  Katkı Payı Sizden, Ek Fayda Bizden!

  03.04.2023-31.07.2023 tarihleri arasında BES hesabınıza yapacağınız 40.000 TL ve üzeri tutarındaki her ek katkı payı ödemesi için tutarın %1’i oranında ek fayda BNP Paribas Cardif’ Emeklilik A.Ş’den!

  Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya 03.04.2023-31.07.2023  tarihleri arasında BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanya sadece BNP Paribas Cardif Bireysel Emeklilik A.Ş. müşterilerine yöneliktir.
  • Bireysel emeklilik hesabına tek seferde en az 40.000 TL ek katkı payı  ve/veya başlangıç kapitali ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımıza ödediği  40.000 TL ve üzeri ek katkı payı için %1 ek fayda ödülü verilecektir.
  • Kampanya katılımcıları, ek katkı paylarını BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.’ye ait https://ebranch.bnpparibascardif.com.tr (ücretsiz) bireysel internet şubesinden veya Cepte Cardif (Ios ve Android ücretsiz uygulaması) mobil uygulamasından kredi kartı ile yatırabilir veya; BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş özel müşteri yöneticileri, özel müşteri hattı ya da acenteleri ile görüşerek havale veya kredi kartı ile ek katkı payı ödemesi gerçekleştirebilir.
  • Ödüllendirme 40.000 TL ve üzerine yapılacaktır Tek seferde yatırılan minimum 40.000 TL’lik ek katkı payı ve üzeri tutarlara %1 oranında ek fayda ödemesi yapılacaktır.
  • Birden fazla bireysel emeklilik hesabına ek katkı ödemesi gerçekleştiren katılımcılarımızın ödüllendirmesi TCKN/Katılımcı başına ve yalnızca bu katılımcının kampanya koşullarını sağlayan bir sözleşmesi için yapılacaktır. Kampanya tarihlerinde birden fazla yeni bireysel emeklilik sözleşmesi başlatılması durumunda yine katılımcı yalnızca bir sözleşme ile kampanyaya dahil olacaktır. Ancak her halükarda katılımcıların bu kampanyadan kazanabileceği maksimum ek fayda tutarı sözleşme başına 1.200 TL ile sınırlıdır, azami 120.000-TL’ye kadar olan ek katkı ödemeleri için ek fayda ödemesi yapılacaktır. Katılımcıların birden fazla bireysel emeklilik hesabına 40.000-TL ve üzeri ek katkı payı ödemesi yapması halinde bu katkı payları birleştirilmez, birleştirilen tutar üzerinden ödüllendirme yapılmaz.
  • Ek fayda ödül tutarları, 3 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya katılan katılımcılar için 15.08.2023 tarihinde, katılımcının kampanya tarih aralığında vefat etmesi durumu hariç olmak üzere, ilgili sözleşmenin yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iadesinin talep edilmemiş olması koşuluyla 15.08.2023 tarihini takip eden 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.  1 Haziran -31 Temmuz tarihleri arasında kampanyaya katılan katılımcılar için 17.10.2023 tarihinde, katılımcının kampanya tarih aralığında vefat etmesi durumu hariç olmak üzere, ilgili sözleşmenin yürürlükte olması ve ödüle konu olan ek katkıların iadesinin talep edilmemiş olması koşuluyla 17.10.2023 tarihini takip eden 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili hesaplara ödenir.
  • Kampanya katılımcısının ek fayda almaya hak kazanılabilmesi için ödemenin gerçekleştirileceği gün, sözleşmenin yürürlükte olması esastır. Ek fayda tutarının ödendiği tarihte, ilgili sözleşmelerde, sistemden çıkış veya başka şirkete aktarım işlemler için fon satış emrinin verilmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca ödeme tarihinde ek faydanın tanımlı olmadığı plan üzerine hesap birleştirme işlemi yapan sözleşmeler ek faydadan yararlanamaz. . Kampanya süresi içinde, emeklilik nedeni ile emeklilik gelir planına geçişi yapılan katılımcı, ek fayda ödemesini 3 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında kampanyaya dahil olduysa15.08.2023 tarihi itibarıyla, ek fayda ödemesini 1 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında kampanyaya dahil olduysa 17.10.2023 tarihi itibarıyla alır.
  • Kampanya katılımcıları SMS ile bilgilendirilecektir. Eksik ya da hatalı telefon bilgisinden BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş sorumlu değildir.
  • Düzenli katkı payları, devlet katkısı tutarları, aktarımla gelen tutarlar, işveren grup emeklilik sertifikalarına, otomatik katılım sözleşmelerine ve emeklilik gelir planlarına ödenen ek katkı payları kampanya kapsamında değerlendirilmez.
  • Ek fayda yüklemeleri kapsamında ödenen tutarlarda  Devlet Katkısı ödemesi yapılmaz.
  • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yeni koşullar BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
  • Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
  • Her sözleşme sahibi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Bu kapsamda sunulan hizmetler nakde çevrilemez, başkasına devredilemez.